Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takové seznámení s povídkou =DD

6. 9. 2007

Zdarec. Tak jek se máte? Je to už skoro týden, co je škola. Děs. Ale hele, já si ani tak moc nestěžuju. Intr super. Holky super, kluci super, učitelé - jak který, hlavně češtinář super...  No. Momentálně jsem na Informatice, takže mám čas kecat.

Mno, ale hloavně, učení. Zatim to de a tak, ale jako nevim, mno. Je to začátek na střední škole, ale pohoda. Pro ty co chtějí vědět, kde mě najuít, tak jsem na intru - Katolický domov studujících v Černé ulici a chodim na Masarykovu střední školu chemickou, pro upřesnění C1B =DD... ale to vás asi tak bude zajímat co? Takže k povídce.

Nebudu nic moc říkat, protože nechci vám to nějak oznamovat do předu, ale asi jste si všimli, že před tím názvem Bé-Téčka není Harry Potter a bla bla. Je to proto, že, no to je fusk, k povídce... (Jsem děsná mrcha co?)

Vypráví to o jedněch dětech, které se stanou bystrzory. Je jim pouhých patnáct let. Lord Voldemort se vrátil, ale Popletal odmítá uznat, že se vrátil i přes to, že to Brumbál s Harrymtvrdí pravý opak.

No a pak se to tak nějak bude rozvíjet, ještě to nemám tak nějak udělané, každopádně se tam Harry objeví, jakožto vůdce skupiny Bé-Téček. Což v rozložení znamená Tastarští bystrozorové. Takže první kapitola dorazí přesně v pátek, možná v sobotu a na další kapitolu budete muset počkat   =,((, ale zase nevim jak dlouho. Možná bude hned v neděli či sobotu, budu se snažit.

Vaše Ž-Ž  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

intr

(maure, 7. 9. 2007 23:27)

Tak to máme podobný název intru - já jsem v "Křesťanským domově mládeže a školní jídelně u svaté Ludmily" na Míráku. :)

Téda!!

(Bellatrix Black Lastrange, 7. 9. 2007 17:59)

Ž-Ž ty se činíš! Tak ju vypadá to zajímavě!! Počkám si na kapču nebo vlastně úvod že?..:)